Jak dbać o odzież skórzaną?

Jeśli mieszkasz w stolicy i zastanawiasz się, jak szybko wyczyścić skórzaną odzież, zamów pranie na telefon – Warszawa jest bowiem jednym z miast w których działają pralnie EBS. Nie chcesz uszkodzić swojej skórzanej kurtki, spodni lub marynarki? Z EBS dowiesz się, jak dbać o skórę, by zachować jej nienaganny kolor, strukturę i trwałość. Poniżej kilka praktycznych wskazówek dla posiadaczy skórzanej odzieży.

Zapomnij o praniu mechanicznym skóry, użyj specjalnych preparatów

Jednym z największych błędów, popełnianych przez właścicieli odzieży skórzanej, jest pranie ubrań w pralce. Poddane intensywnemu namaczaniu i wirowaniu skórzane ubrania szybko się zniszczą, pojawią się na nich zacieki i trudne do usunięcia plamy. Wilgoć nie sprzyja skórze, zapomnij więc o mechanicznym praniu, jeśli chcesz zachować nieskazitelny wygląd swojej odzieży.

Skórzana odzież bardzo łatwo ulega przebarwieniom i źle znosi kontakt z większością chemicznych detergentów. Do czyszczenia i konserwacji skóry wybieraj wyłącznie specjalistyczne preparaty, zalecane przez producentów. Są to delikatne środki, które skutecznie wywabiają plamy, nie niszczą struktury materiału i nie pozostawiają zacieków. Nie wiesz, jaki preparat wybrać do skóry? Zasięgnij porady w sklepie odzieżowym lub w pralni.

Jak dbać o odzież skórzaną? Zamów pranie na telefon

Skórzaną odzież oddaj w ręce specjalistów, którzy doskonale wiedzą, co zrobić, by przywrócić skórze dawny blask. Gdzie zamówisz pranie na telefon? Warszawa to zagłębie pralni EBS – bez trudu wybierzesz więc jedną z kilkunastu placówek i w ekspresowym tempie zlecisz usługę. Pracownik pralni odbierze skórzane ciuchy i inne rzeczy w dogodnym dla Ciebie terminie.

Personel pralni dobrze wie, jak dbać o odzież skórzaną i w jaki sposób ją konserwować. W nowoczesnych pralniach wykorzystywane są najnowsze, nieinwazyjne technologie i preparaty do czyszczenia i pielęgnacji, dzięki którym ubrania przez wiele kolejnych miesięcy zachowują blask, piękny zapach i kolor.

Author: 2cm.pl