Zrób coś dla siebie! Plan treningowy dla kobiet – trening indywidualny Wrocław

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, udoskonalić albo po prostu poczuć się pewniej i lepiej we własnym ciele? Mogę Ci w tym pomóc. Odpowiednio dobrany trening i prawidłowe odżywianie bezapelacyjnie są kluczem do sukcesu!
Plany treningowe układam po przeprowadzeniu wywiadu, tak aby móc dobrać odpowiednią intensywność, częstotliwość oraz stopień trudności i rodzaj wykonywanych ćwiczeń. Ważny także jest cel jaki chcesz osiągnąć, priorytetem dla mnie jest ułatwienie Ci drogi do niego. W oparciu o posiadaną wiedzę na temat wszelkich przeciwwskazań czy też przebytych kontuzji oraz wymagań i potrzeb, można stworzyć idealnie dopasowany plan działania.

W mojej ofercie znajduje się zarówno plan treningowy dla kobiet jak i dla mężczyzn. W zależności od celu, plan skupiać się może na redukcji tkanki tłuszczowej, na budowie masy mięśniowej, na wzmocnieniu całego ciała lub zwiększeniu wydolności organizmu.
Bardzo istotna jest bezbłędna technika. Jeśli zatem chciałbyś aby ktoś czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń oraz na bieżąco korygował potencjalne błędy, świetnym rozwiązaniem jest trening indywidualny (Wrocław). To także sporo motywacji oraz dobrej zabawy!

 

Author: 2cm.pl