Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej dzięki termogenikom – thermo fat burner, Thermo Speed Extreme Mega Caps

Najlepszym wyborem, który pozwoli usprawnić proces redukcji tłuszczu, bezapelacyjnie są termogeniki.

Pierwszy z nich to Thermo Speed Extreme Mega Caps. Jest to układ najlepiej skomponowanych składników pokarmowych, które są niezbędne w przyspieszeniu i zwiększeniu efektywności termogenezy. Zawiera najskuteczniejsze substancje, które pomagają nam pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej. Zawarty w nim ekstrakt z zielonej herbaty pobudza nasz metabolizm oraz zwiększa poziom adrenaliny, a także działa przeciwutleniająco. Kofeina natomiast zwiększa naszą wydajność, zmniejszając przy tym uczucie zmęczenia, poprawia także wytrzymałość siłową. Kolejnym składnikiem, który znajduje się w składzie wyżej wspomnianego preparatu jest piperyna, która poza rolą wzmagania procesu termogenezy, znacznie przyczynia się do blokowania komórek tłuszczowych. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy przyczynia się natomiast do rozwoju suchej masy mięśniowej, a ekstrakt z guarany skutecznie nas pobudza.
Thermo Speed Extreme Mega Caps sprawdzi się zarówno w ciężkich sesjach treningowych, jak i na co dzień, kiedy potrzebujemy więcej energii i motywacji.

Skutecznie działającym termogenikiem jest również thermo fat burner, który ma za zadanie wspomaganie procesu odchudzania, a także wspomaganie wydolności naszego organizmu w trakcie wysiłku. Jego skład jest niezwykle odpowiednio skomponowany. Zawiera ekstrakt z guarany, winian l-karnityny, ekstrakt z zielonej herbaty, a także chrom i Garcinię Cambogię. Wszystkie te substancje w efekcie dodają nam energii, usprawniają przemianę materii oraz przede wszystkim przyspieszają proces utraty tkanki tłuszczowej. Nadaje się zarówno do stosowania w ciężkich treningach, jak i codziennej aktywności.

 

Author: 2cm.pl