Podstawowe wygrane lotto – co warto wziąć pod uwagę?

Większość graczy, którzy obstawiają liczby w grach losowych Totalizatora Sportowego, oczekuje głównej wygranej. Jednak niektórzy biorą także pod uwagę to, aby zakłady przynajmniej zwracały się. Która z gier daje dość wysoką możliwość trafienia chociaż niewielkich pieniędzy?
Podstawowe wygrane zazwyczaj nie są zbyt wysokie, zazwyczaj są one jednak nieco wyższe niż cena zakładu. Tak jest między innymi w przypadku gry eurojackpot, lotto czy mini lotto. W przypadku gry nazywanej kiedyś multilotkiem wygraną można uzyskać już przy czterech trafionych liczbach na dziesięć skreślonych.

 

To właśnie sprawia, że wiele osób nadal decyduje się na tę grę.
Większe prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej nie oznacza, że równie łatwo jest trafić najniższą. Tak jest w przypadku gry mini lotto, gdzie prawdopodobieństwo trafienia trzech liczb jest niższe niż trafienie najniższej wygranej w dużym lotku.
Jeśli celem nie jest najwyższa wygrana, a tylko poprawa domowego budżetu warto jest zdecydować się na multilotka. W tym przypadku jednak warto jest rozważyć skreślanie mniejszej ilości liczb. To pozwala zwiększyć prawdopodobieństwo. W takim przypadku warto również rozważyć grę z wyższą stawką.
W przypadku takiej gry jak multilotek wyniki losowania pojawiają się dwa razy dziennie.

 

Author: 2cm.pl